Hakkımda

Kişisel olarak blok yazmaktaki ilk sebebim kişiseldi. Gündelik hayat içinde yaşadıklarımı yazmak için seçtiğim bir platformdu sadece. Açıkça söylemem gerekirse kendimce çok dolu bir gençlik geçirdim. Biriktirebildiğim bir sürü anım var. Sosyal yaşantım bunun en temel sebebimdi. Çevremde, beraber vakit geçirdiklerim hep bir yerlere çeken, hep bir işin içine iten dolu dolu insanlardı.
Bu sebeple İzcilikti, Dağcılıktı, Yüzmeydi, Scubaydı, Kampçılıktı, Sinemaydı, Tiyatroydu, Kitaptı, Okumaydı vs. bir sürü faaliyetlerle dolduruyorduk günlerimizi. Hepimiz çok (kendimizce) özel insanlardık.
Ama bunca yaşananlardan ortak çıkarım yaparsak, Paylaşmadıkça hiçbir anının önemi yok.
İşte önceden yazmaya ihtiyaç duymayışımın sonradan ihtiyaç duymamın sebebi bu paylaşma isteğidir.

Yazarken kendi pek kısıtlamayı sevmiyorum. O da bir tarz ama ben böyleyim. Bazen bir temam olamaması nedeni ile eleştirenlerde oldu ama özünde hayatın içinden aslında herkese bir şekliyle değen hayatın içinden bir temam var diyebiliriz.

Herkes bir şekliyle kendi yaşam mücadelesini veriyor. Bu koşuşturmanın içinde 5-10 dakikalık molalar vermek için Özel ve nadir yaşantınıza kısa ziyaretlerime müsaade buyurduğunuz için çok teşekkür ederim.